Akční modely Apache MX konečně v prodeji

14.07.2017

Pro letošní sezonu jsme si pro vás přichystali jedno velké překvapení. Je jím limitovaná edice horských elektrokol Apache Hawk, Manitou a Yamka se středovými motory MX a o poznání bohatší základní výbavou. Nejvyšší provedení, devětadvacetipalcový Hawk MX 1x11, přijíždí vybaven řazením, přehazovačkou a kotoučovými brzdami řady Shimano SLX a jedenáctirychlostní kazetou s rozsahem dle vašeho výběru. Volit můžete mezi variantami s 16 nebo 19,2 Ah baterií s dojezdem až 190 km na jedno nabití.

U modelů řad Hawk, Manitou a Yamka 1x10 najdete neméně kvalitní komponenty v cenově přístupnějším balení. Řazení, přehazovačka i kotoučové brzdy v těchto případech pochází z desetirychlostní sady Shimano Deore, nabídka baterií čítá články s kapacitou 13 nebo 16 Ah. Všechny akční modely jsou osazeny vzduchovou vidlicí SR Suntour Raidon RL Air se zamykáním na korunce. A to nejlepší nakonec - elektrokola z limitované edice jsou vyrobena přímo v Úpici v nově vzniklé montážní lince Apache. 


 Klíčové vlastnosti akčních modelů MX:

  • středový elektromotor Bafang MaxDrive s  maximálním točivým momentem až 80 Nm
  • lithium-iontové rámové baterie LG s kapacitou 13, 16, nebo 19,2 Ah
  • hliníkový rám se sportovně střiženou geometrií a vnitřním vedením bovdenů
  • vzduchové vidlice SR Suntour Raidon RL Air se zamykáním na korunce

Akční modely Hawk MX, Manitou MX a Yamka MX můžete objednávat již nyní. První kusy budou vyrobeny a rozesílány svým novým majitelům do konce tohoto týdne.