Apache mění život

III. ročník

Již dvakrát se uskutečnil projekt Apache mění život, prostřednictvím něhož značka Apache Bicycles pomohla zvýšit kvalitu života šesti účastníkům, kterým osud nepříznivě zkřížil cestu. Jejich příkladem se snad podařilo motivovat i další lidi s podobným osudem, že elektrokolo může v životě pomáhat nebo ho dokonce změnit. V letošním roce tento projekt pokračuje třetím ročníkem a můžete u toho být i vy.

 

Pokud si myslíte, že by Vám elektrokolo mohlo pomoci v každodenním životě, nebo ho dokonce změnit k lepšímu a chtěli byste se stát součástí projektu, zašlete nám motivační dopis s vlastním příběhem společně s Vaší fotografií nebo krátkým videem.

Zaujme-li naši porotu právě Váš příběh, zapůjčíme Vám elektrokolo Apache na 3 měsíce, během nichž budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jak moc velkým přínosem pro Vás elektrokolo může být. V případě splnění všech podmínek vyplývajících z Vaší účasti v projektu Vám zapůjčené elektrokolo nakonec darujeme.

 

Cílem tohoto projektu je nejen pomoci vybraným aktérům, ale také ukázat ostatním lidem s podobnými potřebami, že elektrokolo může výrazným způsobem změnit i jejich život. Proto budeme v průběhu trvání projektu sledovat Váš příběh a prezentovat ho prostřednictvím vlastních internetových stránek, sociálních sítí a mediálních partnerů projektu. Použité materiály pak využijeme také v propagační kampani. Na určitou dobu se z Vás stane oficiální tvář značky Apache Bicycles.

 

Jak se přihlásit?             

Zašlete nejpozději do konce května 2017 motivační dopis s vlastním příběhem společně s fotografií nebo krátkým videem na e-mail menizivot@apache-bike.cz.

 

Podívejte se na předchozí ročníky na tomto odkazu.